Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6306
Stary 15.11.2010, 16:05
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Chłopak jest mocno średni, przy naszym Wilku wypada słabiuteńko, fajnie że gra, szkoda że nie dostaje kartek bo na wślizgach i do tego głupich jeździ non stop.
A skąd ta ocena? Nie to żebym bronił Borysiuka bo dla mnie to przeciętniak z bardzo iluzorycznymi szansami na bycie solidnym, ale przy C.Wilku nawet on wygląda solidnie
Odpowiedz cytując