MatMario napisał(a):

|
Chłopak jest mocno średni, przy naszym Wilku wypada słabiuteńko, fajnie że gra, szkoda że nie dostaje kartek bo na wślizgach i do tego głupich jeździ non stop.
|
A skąd ta ocena? Nie to żebym bronił Borysiuka bo dla mnie to przeciętniak z bardzo iluzorycznymi szansami na bycie solidnym, ale przy C.Wilku nawet on wygląda solidnie