Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
Od: 09.2010
Offline
#
16398
15.11.2010, 15:29
ktoś mówił ze najbliższa hala jest w Jaworznie!! budowa minimum 1.5 roku ale przy polskich tradycjach budowlanych to ze dwa lata
grzybek69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybek69
Znajdź inne posty napisane przez grzybek69