|
Chłopak w 13 kolejce pierwszy raz trafił w światło bramki przy strzale z dystansu. WOW gwiazda, liczy się powtarzalność...
Do tego studia mogli też zaprosić Buzałę, Cionka, Wilka, czy kogokolwiek innego.
Chłopak jest mocno średni, przy naszym Wilku wypada słabiuteńko, fajnie że gra, szkoda że nie dostaje kartek bo na wślizgach i do tego głupich jeździ non stop.
A pisanie o nim w kontekście Man Utd to raczej niesmaczny żart. Maluda by go obieg 4 razy a ten by z pierwszym wślizgiem wchodził. On jest spóźniony w naszej eklasie, z tempem emeryckim i co on by miał robić za granicą?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|