barthez1906 napisał(a):

|
czy ktos wie gdzie moge nabyc skorke Wisly do FM11?
|
wejdź na oficjalną stronkę Football managera ... i tam będziesz miał w zakładce GRAFIKA pod zakładkę Backpacki.
Jeżeli byś miał problemy to tutaj masz gotowy link do skórek
http://www.cmrev.com/grafika/backpacki.html