Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19228
Stary 15.11.2010, 13:24
matt1906 napisał(a):Wyświetl post
ma ktoś polecić jakieś miejsce (domek, pensjonat itp) do wynajęcia na sylwester? (nawet na troche dłużej). Najlepiej nie daleko i aby były miejsca jeszcze.
podbijam..........
na wyjazdach byłeś ilu?
Odpowiedz cytując