Cytat:
|
A ja Wam powiem,że gdy zajmiemy miejsce na "pudle" po tej rundzie, to nie będzie żadnych transferów. Boss powie,że radzicie sobie bez wzmocnień doskonale to po co ktoś nowy i kasę wydawać niepotrzebnie?
|
Jak nie chce wydawać kasę, to zawsze sobie coś wymyśli, a to, że wystarczy ta kadra, a to że strata to lidera za duża. Więc spokojnie, niech zdobywają jak najwięcej punktów i będzie co będzie.
Ja generalnie wierzę w wzmocnienia, nie 8-9 jak niektórzy chcą, ale kilka konkretnych, wg mnie:
- napastnicy: Sernas(800k euro) , Nwagou (300k euro)
- pomocnik: Sobota(300k euro) , wraca Mąka (0)
- ktoś na środek i na lewą obronę (z milion euro)
- przedłużyć z Pawełkiem
Jak dla mnie w miarę realna kasa, sporo zarobiliśmy, mamy teraz stadion, myślę, że Boss coś zarzuci... I LM nasza
Co do Mariusza to mam strasznie mieszane uczucia, patrząc na całokształt jego kariery w Wiśle, to należałoby nie przedłużać kontraktu, ale mając na uwagę, jak gra ostatnio, to trochę żal go puszczać.