Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8102
Stary 15.11.2010, 13:07
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A ja Wam powiem,że gdy zajmiemy miejsce na "pudle" po tej rundzie, to nie będzie żadnych transferów. Boss powie,że radzicie sobie bez wzmocnień doskonale to po co ktoś nowy i kasę wydawać niepotrzebnie? Zdzisek poprze to swoim autorytetem i tyle w temacie. No może rzeczony wydrze jakiegoś biedaka z Bośni, wcześniej robiąc szum ile to klubów o niego się biło i jaki to sukces,że nas wybrałPrzed LM się naprawdę wzmocnimy Tak więc transfery na później a tak na serio to będziemy się wzmacniać jak wyjdziemy z grupy LM.

Mysle ze na 100% ktos z Holandi przyjdzie a kto to bedzie to czas pokaze
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując