Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline
#
8102
15.11.2010, 13:07
Marszałek
napisał(a):
A ja Wam powiem,że gdy zajmiemy miejsce na "pudle" po tej rundzie, to nie będzie żadnych transferów. Boss powie,że radzicie sobie bez wzmocnień doskonale to po co ktoś nowy i kasę wydawać niepotrzebnie? Zdzisek poprze to swoim autorytetem i tyle w temacie. No może rzeczony wydrze jakiegoś biedaka z Bośni, wcześniej robiąc szum ile to klubów o niego się biło i jaki to sukces,że nas wybrał
Przed LM się naprawdę wzmocnimy
Tak więc transfery na później a tak na serio to będziemy się wzmacniać jak wyjdziemy z grupy LM.
Mysle ze na 100% ktos z Holandi przyjdzie a kto to bedzie to czas pokaze
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
radek2323
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radek2323
Znajdź inne posty napisane przez radek2323