|
Naturalne, że jedziecie po legioniście, ale...
Ale po Borysiuku również jeździli jak i chwalili i Smokowski i Wieszczycki. Faktem jest, że ostatnio bardzo się poprawił i !uwaga! zagrał lepiej niż Sobol rzeczywiście. I tak grającego środkowego 19-latka w lidze nie ma. Poprawił sie i w defensywie i ofensywie. Powołanie do reprezentacji pokazuje tylko jak ch... ona jest. Niech zagra chociaż rundę na takim poziomie to może... niech się zmierzy
Gmoch do kadry!!!
|