Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6289
Stary 15.11.2010, 12:54
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z Liga+ jest ten problem,że brak konkurencji stacza ich ku przeciętności, od czasu do czasu zahaczając o dno. Cichy pisze,że czekał na to aż rozbiorą mecz na czynniki pierwsze. Tylko kto ma to zrobić?Ograniczony w słownictwie i wymowie Mielcarski czy równie mierny ale butny Wieszczycki. A może Węgrzyn Kazio, który poza ligową szarością nie widział innych lig na oczy. Na dłuższą metę braki językowe,problemy z budową poprawnego zdania w czasie relacji są drażniące u tych panów a wypowiadanie się na tematy w których sami lepsi nie byli od recenzowanych zakrawa na kpinę i niezły teatrzyk. Pewnie,że jest to wyżej od Szybkiej piłki czy tego co było na TVN-ie, ale porównania do tego typu programów i mówienie,że jest lepszy też prawdą całą nie jest,bo jest to dobry program ale na tle jak mizernej konkurencji. Tak więc szczytach dziennikarstwa sportowego nie mówimy. Ot zwykły program z skrótami,nic więcej.
Zgadzam się... konkurencja byłaby tu fajną rzeczą (zresztą jak wszędzie z pkt. widzenia konsumenta).
Może dno to za dużo powiedziane, ale rzeczywiście bywa lepiej i gorzej...
Odpowiedz cytując