|
W kwestii budowy nowej hali Wisły.
Jak wiadomo ogłoszono konkurs.
Jednakże warunki konkursu są trochę nieprecyzyjne.
Tzn - jest zapis mówiący, że nowa hala ma powstać na działce za starą, którą "ewentualnie" będzie można wyburzyć.
Jednakże skądinąd wiadomo, że w klubie lepiej jest widziane pozostawienie starej hali jako zaplecza dla nowej.
Więc tak do końca nie wiadomo, która wersja będzie atrakcyjniejsza dla inwestora.
A jak na tą sprawę zapatrują się kibice ?
Jak powinna być rozwiązana ta kwestia ?
|