Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16390
Stary 15.11.2010, 10:08
W kwestii budowy nowej hali Wisły.

Jak wiadomo ogłoszono konkurs.
Jednakże warunki konkursu są trochę nieprecyzyjne.
Tzn - jest zapis mówiący, że nowa hala ma powstać na działce za starą, którą "ewentualnie" będzie można wyburzyć.
Jednakże skądinąd wiadomo, że w klubie lepiej jest widziane pozostawienie starej hali jako zaplecza dla nowej.

Więc tak do końca nie wiadomo, która wersja będzie atrakcyjniejsza dla inwestora.


A jak na tą sprawę zapatrują się kibice ?
Jak powinna być rozwiązana ta kwestia ?
Odpowiedz cytując