emj10 napisał(a):

|
Przez 2 lata był i o lata świetlne wyprzedzał to badziewie na TVP2. Oczywiście były głosy, że to program prolegijny, że herb Legii wisi na środku i takie tam...
|
IMHO tego się oglądać nie dało. "A teraz chwila oddechu" + czerstwe żarty prowadzących

Ten program to było kompletne dno.
Macie teraz nSport i tam pełen pakiet prolegijny

Dobrze, że reszta nie musi się z tym męczyć.