Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6283
Stary 15.11.2010, 08:48
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przez 2 lata był i o lata świetlne wyprzedzał to badziewie na TVP2. Oczywiście były głosy, że to program prolegijny, że herb Legii wisi na środku i takie tam...
IMHO tego się oglądać nie dało. "A teraz chwila oddechu" + czerstwe żarty prowadzących Ten program to było kompletne dno.
Macie teraz nSport i tam pełen pakiet prolegijny Dobrze, że reszta nie musi się z tym męczyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując