0 22 napisał(a):

0 22 napisał(a):

Wszystko ustawione. Tychy potrzebowały punktu, więc remis 2-2 z Wisłą, Szombierki, Gwardia, ROW, Pogoń i Arka potrzebowały 3 punktów - wszystkie wygrały, ŁKS już był bezpieczny kolejkę wcześniej - sprzedał Śląskowi, Legia i Zagłębie grały o nic - 0:0 i wszyscy zadowoleni
|
Wtedy były
2 punkty za zwycięstwo, chociaż tabela i tak byłaby płaska, oczywiście nie tak bardzo. Spadłaby Polonia Bytom, która wg tych przepisów była 8.
Awe napisał(a):

|
A tak odchodząc od tematu obiektywności to TVP sama sobie robi te skróty? Czy dostaje je od C+? Bo zwykle są gówniane, brakuje kluczowych momentów, powtórek bramek itd., a widać np. jak trenerzy spacerują przed meczem. Tak z ciekawości pytam czy C+ podrzuca konkurencji takie coś, czy też dziennikarze z tvp odwalają kawał "porządnej" roboty?
|
"TVP odwala kawał dobrej roboty." Wg regulacji przetargowych Canal+/Orange przygotowuje materiał Wideo około 5-10 minutowy z każdego meczu. Na tej podstawie TVP wybiera, co chce pokazać i robi swój skrót. Ograniczają ją tylko ramy czasowe programu (bodajże do 1,5 godziny może trwać). Do tego TVP wysyła (albo i nie) swoich ludzi na stadion- robią wywiady pomeczowe, wideo z konferencji itd.