Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6280
Stary 15.11.2010, 00:22
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
No to polecam gadki Zarzecznego o Sobolewskim. "Facet przebiegł kilka razy po Vrdoljaku i chłop znikł", mówią konkretnie a nie pletą głupot. O piłce można fajnie opowiadać,sypać anegdotami i średnia liga jak nasza fajnie wygląda. Ale to nie każdy potrafi. Dlatego takie pseudo fachowe gadki z Ligi+ śmieszą mnie i męczą. Elokwentni na siłę a na myślicieli nie wyglądają. Towarzystwo wzajemnej adoracji.



Ja uwielbiam sluchac Zarzecznego bo facet ma wiedze,genialną nawijke gdzie moze normalnie sam opowiadac z 10 minut rozne historyjki a pozatym zawsze doda cos smiesznego.

Szkoda ze nie jest juz w C+ bo z nim zawsze dzialo sie cos ciekawego.

a teraz w C+ jak piszesz towarzystwo wzajemniej adoracjii,przydalo by sie u nich "odwiezyc" bo sie troche skisłe robi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując