Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6279
Stary 14.11.2010, 23:24
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Teraz to i tak jest w sumie wypas.Kiedyś jak się c+ nie miało to była lipa, teraz wszystko można sobie na necie oglądnąć
No, masakra. Kiedyś jak się nie obejrzało gola to nie było nic. Potem jarało się jak C+ nie zakodował jakiegoś meczu, ewentualnie w ramach promocji dawał. Sam oglądałem na c+ zakodowany mecz Legii albo z Wami albo z Widzewem i akurat był karny dla nas, więc szło oglądać

A teraz można wszystko na necie złapać, cały mecz, magazyn ligowy, poszczególne wydarzenia. Nawet głupi faul z meczu można dorwać prosząc na jakimś forum 'czy może ktoś ma'. Nie mówiąc już o palecie programów i meczów w telewizji.

Jestem prawie pewny, że za parę lat będą transmitowane wszystkie mecze.


1q2 napisał(a):
Na prawdę nie nudzi Was notoryczne utyskiwanie na wszystko?.Jak tak czytam niektórych to prawie jestem w stanie uwierzyć że to nie nasza sąsiadka ale my jesteśmy wiecznie prześladowani.pzpn, komisja ligi, komentatorzy,dziennikarze..wszyscy przeciwko nam, no i wszyscy to tajni współpracownicy Legii.
Cenię Cie za takie uwagi
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując