nero napisał(a):

Pytanie do tych co byli w Sosnowcu na Zagłębiu.
Dokładnie chodzi o mecz "2009-12-11 Ekstraklasa Wisła K. - Zagłębie Lubin"
Czy bilety były wtedy drukowane, czy może zrobiono takie rozwiązanie jak na tym obrazku:
|
Michael. napisał(a):

|
Z tego co pamiętam mieliśmy wtedy zakaz za derby.
|
Czy jest ktoś wstanie pomoc, dlaczego na tym bilecie wklejonym przeze mnie jest napisane Zagłębie?
Może wyszło "nieoficjalnie" parę sztuk biletów?