Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Bartoch3tsw
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
19215
14.11.2010, 22:52
Chciałbym się dowiedzieć
1.Czy z Czyżyn na się bezpośrednio dojechać pod AGH?
2.Jakim autobusem można z pod GK podjechać pod AGH?
Bartoch3tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bartoch3tsw
Znajdź inne posty napisane przez Bartoch3tsw