Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6275
Stary 14.11.2010, 22:43
mic napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko czekam na omowienie sytuacji chamskich fauli Legionistow i braku reakcji sedziego. Ale pewnie sie nie doczekam
ważne, że minusy nie przysłoniły im plusów

w ogóle, to połowy tych ekspertów z C+ nie da się słuchać

np. taki Przytuła, że też takiego gościa wciskają do komentowania...
to już wolę Żurka
Odpowiedz cytując