mic napisał(a):

|
Ja tylko czekam na omowienie sytuacji chamskich fauli Legionistow i braku reakcji sedziego. Ale pewnie sie nie doczekam
|
ważne, że minusy nie przysłoniły im plusów
w ogóle, to połowy tych ekspertów z C+ nie da się słuchać
np. taki Przytuła, że też takiego gościa wciskają do komentowania...
to już wolę Żurka