Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
TOMCIOOMEN
Banita
Od: 11.2010
Offline
#
8585
14.11.2010, 22:41
Niewiem sam czy warto grać nba juz Pokazało Orlando z kursem 1.04 w topiło ,majami też dziwne jest nba moim zdaniem ,oby weszło
Umnie też cieńko wczoraj i dzisiaj ,ale juz dochodze do siebie pomalutku na live
Jednak nie warto grać tego dziadostwa :(
Ostatnio edytowane przez TOMCIOOMEN : 15.11.2010 o godz. 10:59.
TOMCIOOMEN
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TOMCIOOMEN