Wyświetl pojedynczy post
TOMCIOOMEN
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8585
Stary 14.11.2010, 22:41
Niewiem sam czy warto grać nba juz Pokazało Orlando z kursem 1.04 w topiło ,majami też dziwne jest nba moim zdaniem ,oby weszło

Umnie też cieńko wczoraj i dzisiaj ,ale juz dochodze do siebie pomalutku na live

Jednak nie warto grać tego dziadostwa :(
Ostatnio edytowane przez TOMCIOOMEN : 15.11.2010 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując