ziz99 napisał(a):

|
Mam na myśli grę, a nie wynik, o czym wiele osób tu również pisało! Całe szczęście, że nie straciliśmy w tym meczu punktów.
|
Akurat przydarzyło mi się oglądać również wygrany przez Jagiellonie mecz z Gornikiem w Zabrzu. 1:0 po golu w 90 minutcie. Zapewniam Cię, że gra Jagielloni był dużo gorsza niż gra Wisły z Pasami - łącznie w wybijaniem piłki z pustej bramki itp.
I co? I nic - zwycięzców się nie sądzi, a prawdziwi faworyci wygrywają nawet jak nie idzie. Tak się zdobywa tytuły i buduje atmosfere,