Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19213
Stary 14.11.2010, 22:31
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Ktoś się orientuje jaką głębokość ma Wisła w okolicach Wawelu
"Wiślane bulwary w centrum Krakowa na przestrzeni od mostu Dębnickiego do mostu kolejowego są dobrym łowiskiem leszczy, płoci i karpi. Głębokość rzeki na tym odcinku przekracza 5 m. Wybetonowane burty, asfaltowe ścieżki i brak zarośli umożliwiają komfortowe wędkowanie wszystkimi metodami. Jednak tego miejsca nie polecałbym, jako łowiska rekreacyjnego ze względu na duży ruch spacerowiczów, którzy nie zawsze umieją się zachować w pobliżu stanowisk wędkarzy. Natomiast to miejsce doskonale się nadaje do rozgrywania zawodów spławikowych. Często organizowane są tu imprezy nawet o randze międzynarodowej. Z prawego brzegu są piękne widoki na Wawel, Skałkę i inne zabytkowe budowle"

http://www.wcwi.pl/index.php?option=...779&Itemid=156
Odpowiedz cytując