Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3164
Stary 14.11.2010, 22:24
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
jeśli tragedią jest wygranie 1:0 z Cracovią to czym Twoim zdaniem była porażka z Cracovią rok temu?

Mam na myśli grę, a nie wynik, o czym wiele osób tu również pisało! Całe szczęście, że nie straciliśmy w tym meczu punktów.

EDIT

"I co? I nic - zwycięzców się nie sądzi, a prawdziwi faworyci wygrywają nawet jak nie idzie. Tak się zdobywa tytuły i buduje atmosfere,"

W pełni się zgadzam
Powód: dod komentarz
Ostatnio edytowane przez ziz99 : 14.11.2010 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując