Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#938
Stary 14.11.2010, 22:09
Jak to mawiają, prawdziwe zespoły rodzą się w bólach...dużo nie pokoju i nerwów...ale w meczu z Cracovią coś pękło, ta radość po strzelonej bramce, frustracja nie mocą- przelała się, chłopaki uwierzyli w siebie trochę bardziej,
w piątek Cikos szalał na prawej jak Alves, Sobol był wszędzie. Co mnie chyba najbardziej cieszyło to ilość wygranych zagrań przez Chaveza-> może piłki kopnąć nie umie ale chłop czyścił jak miło.
Podniosłem się na duchu...

teraz czekam na zagłębie i zobaczymy czy chłopaki podtrzymają passe..
Odpowiedz cytując