Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6274
Stary 14.11.2010, 21:46
Awe napisał(a):Wyświetl post
A tak odchodząc od tematu obiektywności to TVP sama sobie robi te skróty? Czy dostaje je od C+? Bo zwykle są gówniane, brakuje kluczowych momentów, powtórek bramek itd., a widać np. jak trenerzy spacerują przed meczem. Tak z ciekawości pytam czy C+ podrzuca konkurencji takie coś, czy też dziennikarze z tvp odwalają kawał "porządnej" roboty?
Oni chyba dostają pełny skrót i sami to tną.Niestety w tym sezonie ta cała szybka piłka to dno.Jeszcze jak był Szczęsny i Szostek, to nawet się to oglądało.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując