Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6272
Stary 14.11.2010, 21:32
Sądzę, że dostają to jako highlights od ekstraklasy.tv a podkładają wyłącznie komentarz swoich dziennikarzy.

Właśnie przypomniał mi się świetny kawałek z tamtego programu pt. "Wójta się nie bójta"
http://www.youtube.com/watch?v=KMIZCA648EI
Odpowiedz cytując