mic napisał(a):

Ty dalej na promilach po piatkowym laniu ?
|
Na promilach podczas lania i po nocnej parapetówie
Co nie zmienia mojej opinii na temat tego syfu, który leci obecnie na TVP2. Program na TVN był o wiele ciekawszy, robiony z większym rozmachem i chciało się go oglądać.