Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6270
Stary 14.11.2010, 21:28
mic napisał(a):Wyświetl post
Ty dalej na promilach po piatkowym laniu ?
Na promilach podczas lania i po nocnej parapetówie

Co nie zmienia mojej opinii na temat tego syfu, który leci obecnie na TVP2. Program na TVN był o wiele ciekawszy, robiony z większym rozmachem i chciało się go oglądać.
Odpowiedz cytując