Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6267
Stary 14.11.2010, 21:21
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
W sumie to tylko on tam jest jakiś kompetentny. Mozna sobie wyobrazić co by się działo, gdyby magazyn był w TVN
Przez 2 lata był i o lata świetlne wyprzedzał to badziewie na TVP2. Oczywiście były głosy, że to program prolegijny, że herb Legii wisi na środku i takie tam...
Odpowiedz cytując