PhantomRanger napisał(a):

W sumie to tylko on tam jest jakiś kompetentny. Mozna sobie wyobrazić co by się działo, gdyby magazyn był w TVN
|
Przez 2 lata był i o lata świetlne wyprzedzał to badziewie na TVP2. Oczywiście były głosy, że to program prolegijny, że herb Legii wisi na środku i takie tam...