wolfy napisał(a):

Nie chce Ci się szukać, co? Więc Cię zmotywuję - jesteś kłamcą.
A w sytuacji, gdy Piotrek nawrzucał Skorzy broniłem akurat ... zawodnika. Tak, tak - jako jeden z pierwszych uznałem, że czas Macieja w Wiśle minął, m.in. ponieważ przestał sobie radzić z zawodnikami.
Ostro się rzucasz, prowokujesz, ale może lepiej znajdź sobie inny cel?
|
słowo kłamca z twoich ust (czy tam palców) brzmi równie śmiesznie jak "dałbym plaskacza" (sytuacja bronienia Pawełka po sławnym fucku)
niestety nie mam czasu na szperanie i kopanie w postach sprzed kilku tygodni (za dużo tego naskrobałeś), jak będziesz miał żonę, dziewczynę czy tam narzeczoną oraz inne obowiązki (czytaj: rodzicie nie będą wyręczać) to zrozumiesz, że nie każdy ma czas skrobać dzień w dzień po pare godzin na forach.
Akurat miałem w pamięci Brożka, Bunozę i teraz ten wpis o psuciu atmosfery więc napisałem
