Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8339
Stary 14.11.2010, 21:15
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Mały w Nszrot

"Bzdurą jest to, że Polscy piłkarze jak i zagraniczni piłkarze trzymają się osobnoziennikarz no, ale zagraniczny się cieszyli a wy poszliście w drugą stronę Mały:Nie to jest bzdura cieszyliśmy się razem jako drużyna,dawno nie wygraliśmy z Cracovią"-Mały podsumował to po meczu z Cracovią
No to teraz jak "Mały" strzelił bramkę to go "zagraniczni" obskoczyli jakby planowali gwałt zbiorowy. Patrykowi było duszno, reszcie też pewnie nie będzie się to śnić po nocach ( chyba ), ale trzeba było pokazać że nie ma podziałów, żeby mendy się wreszcie odczepiły. Serio, ludzie...
Tak się tworzą plotki, a później żyją własnym życiem.

Jak Bunoza gubi krycie to nie dlatego, że go koledzy nie lubią, tylko - bo jest po prostu słaby. Żurawski i Frankowski nie pałali do siebie jakimiś gorącymi uczuciami, a stworzyli najskuteczniejszą parę napastników swoich czasów. A znane są przecież przypadki piłkarzy, którzy się po prostu nienawidzili i grali ze sobą - z sukcesami.

Janas kiedyś, kiedy Legia mu się rozjeżdżała, a piłkarze po prostu nie mogli na siebie już patrzeć wezwał ich żony i pokazał im premie jakie są jeszcze do zdobycia. Legia zakończyła wówczas sezon na pierwszym miejscu

Dla wielu z obecnych jej piłkarzy Wisła to klub ostatniej szansy - jeżeli nie poradzą sobie u nas, czeka ich ostry regres finansowy i sportowy. Tak więc nawet gdyby im "stara gwardia" przed każdym meczem sikała do butów, to i tak większość z nich zacisnęłaby zęby i walczyła o swoje sportowe życie. Taki Rios z łatką gościa, który nie poradził sobie w polskiej lidze będzie miał przed sobą drogę w dół. Branko - wiadomo, kiedy go podpisaliśmy był bezrobotny. Cikos - Zilina go nie chce, spuścił swój poprzedni klub... Boukhari - on nie jest na sportowym zakręcie, tylko stoi już nad przepaścią. Chavez - pewnie ostatnia szansa na przebicie się do europejskiej piłki ( czyli - pieniędzy ).

jagoda - akurat wiem już wystarczająco dużo, aby dać Ci wieczystego ignora. Masz czas żeby pisać paszkwile, ale kiedy ktoś powie "sprawdzam" to nagle dziecko płacze
Nie należy karmić trolli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.11.2010 o godz. 23:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując