brylant17 napisał(a):

Mały w Nszrot
"Bzdurą jest to, że Polscy piłkarze jak i zagraniczni piłkarze trzymają się osobno ziennikarz no, ale zagraniczny się cieszyli a wy poszliście w drugą stronę Mały:Nie to jest bzdura cieszyliśmy się razem jako drużyna,dawno nie wygraliśmy z Cracovią"-Mały podsumował to po meczu z Cracovią
|
No to teraz jak "Mały" strzelił bramkę to go "zagraniczni" obskoczyli jakby planowali gwałt zbiorowy. Patrykowi było duszno, reszcie też pewnie nie będzie się to śnić po nocach ( chyba

), ale trzeba było pokazać że nie ma podziałów, żeby mendy się wreszcie odczepiły. Serio, ludzie...
Tak się tworzą plotki, a później żyją własnym życiem.
Jak Bunoza gubi krycie to nie dlatego, że go koledzy nie lubią, tylko - bo jest po prostu słaby. Żurawski i Frankowski nie pałali do siebie jakimiś gorącymi uczuciami, a stworzyli najskuteczniejszą parę napastników swoich czasów. A znane są przecież przypadki piłkarzy, którzy się po prostu nienawidzili i grali ze sobą - z sukcesami.
Janas kiedyś, kiedy Legia mu się rozjeżdżała, a piłkarze po prostu nie mogli na siebie już patrzeć wezwał ich żony i pokazał im premie jakie są jeszcze do zdobycia. Legia zakończyła wówczas sezon na pierwszym miejscu
Dla wielu z obecnych jej piłkarzy Wisła to klub ostatniej szansy - jeżeli nie poradzą sobie u nas, czeka ich ostry regres finansowy i sportowy. Tak więc nawet gdyby im "stara gwardia" przed każdym meczem sikała do butów, to i tak większość z nich zacisnęłaby zęby i walczyła o swoje sportowe życie. Taki Rios z łatką gościa, który nie poradził sobie w polskiej lidze będzie miał przed sobą drogę w dół. Branko - wiadomo, kiedy go podpisaliśmy był bezrobotny. Cikos - Zilina go nie chce, spuścił swój poprzedni klub... Boukhari - on nie jest na sportowym zakręcie, tylko stoi już nad przepaścią. Chavez - pewnie ostatnia szansa na przebicie się do europejskiej piłki ( czyli - pieniędzy ).
jagoda - akurat wiem już wystarczająco dużo, aby dać Ci wieczystego ignora. Masz czas żeby pisać paszkwile, ale kiedy ktoś powie "sprawdzam" to nagle dziecko płacze
Nie należy karmić trolli.