wolfy napisał(a):

|
Jakiś cytacik, czy może lecytynkę? Bo nie przypominam sobie mojego psioczenia na Piotrka, a o Skorżę to już w ogóle...
|
Nie psioczenia na Skorżę tylko sytuacji w której Brożek naciupał Maciejowi w jednym z meczów...
Nie wiem ilu "wolfy" jest na tym forum, ale jeden jechał co mecz po Piotrze gdy grał na lewej obrnie.
Tak samo jak teraz jedziesz po Bunozie, że jest "piłkarską kaleką" (z czym się zgadzam) tak za czasów pierwsze jedenastki jechałeś po Brożku. Nie chcę mi się kopać, ale wystarczy najechać na nick i poczytać wcześneijsze wypowiedzi.. nic prostszego. Możesz spróbować.