Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6253
Stary 14.11.2010, 19:58
Wieszczycki ewidentnie zaniża poziom tego programu, średnie analizy, pieprzenie o szopenie. A mówienie do Borysiuka, żeby nie słuchał trenera czasem a szedł po swojemu to niech w ŁKSie se pierniczy do swoich grajków
Odpowiedz cytując