Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6252
Stary 14.11.2010, 19:51
Piękny program Liga+ Extra. Borysiuk zagrał super mecz, wystawia się do dwumetrowego podania, świetny 40-metrowy przerzut, czyści wszystko, a Legia pechowo przegrywa 4:0. Fajnie się to ogląda. Ale Smokowski fajnie po Arielce pocisnął.
Odpowiedz cytując