|
No to polecam gadki Zarzecznego o Sobolewskim. "Facet przebiegł kilka razy po Vrdoljaku i chłop znikł", mówią konkretnie a nie pletą głupot. O piłce można fajnie opowiadać,sypać anegdotami i średnia liga jak nasza fajnie wygląda. Ale to nie każdy potrafi. Dlatego takie pseudo fachowe gadki z Ligi+ śmieszą mnie i męczą. Elokwentni na siłę a na myślicieli nie wyglądają. Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 14.11.2010 o godz. 19:54.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|