wierny napisał(a):

|
Wisła leje Legie 4-0 a w lidze + cały czas o Legii. Gościem Borysiuk, Wieszczycki analizuje jego dobre i złe zagrania, płacze nad karnym bo przecież Legia nie grała źle, a jakby Manu strzelił to sam na sam itd. Irytujące.
|
Idiotyczne tabelki, porównują Borysiuka z Sobolewskim, odbiory, celne podania ok. Pięknie nam legionista w tabelkach wychodzi... a straty k.... gdzie? Fachowcy...