Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6248
Stary 14.11.2010, 19:39
wierny napisał(a):Wyświetl post
Wisła leje Legie 4-0 a w lidze + cały czas o Legii. Gościem Borysiuk, Wieszczycki analizuje jego dobre i złe zagrania, płacze nad karnym bo przecież Legia nie grała źle, a jakby Manu strzelił to sam na sam itd. Irytujące.
Ja tylko czekam na omowienie sytuacji chamskich fauli Legionistow i braku reakcji sedziego. Ale pewnie sie nie doczekam
Odpowiedz cytując