Zabrze wygra z Koroną czy też remisuje,my lejemy Zagłębie i jesteśmy viceliderem. Paranoja

Szkoda tylko,że dobra pozycja w lidze będzie jak alibi dla Cupiała,że w sumie wzmocnień nie potrzeba,bo radzimy sobie z tym co mamy. Niech jeszcze Brożek strzeli dwie bramki z Zagłębiem do dołączy do najskuteczniejszych w lidze

. Też paranoja

W najgorszym przypadku jesteśmy na 8 miejscu w najlepszym viceliderem. Co za liga
Zarzucie sobie Panowie Orange Sport, przynajmniej na luzie, bez bufonady i z dowcipem omawiają ligę. Zarzeczny między innymi. Rozwalił mnie właśnie Sasal,który mówi,że on nadal walczy o utrzymanie

celu nie zmienił. Wieszczyski co on takiego grał,że Borysiuka poucza?Miernota.