Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6245
Stary 14.11.2010, 19:32
Zabrze wygra z Koroną czy też remisuje,my lejemy Zagłębie i jesteśmy viceliderem. ParanojaSzkoda tylko,że dobra pozycja w lidze będzie jak alibi dla Cupiała,że w sumie wzmocnień nie potrzeba,bo radzimy sobie z tym co mamy. Niech jeszcze Brożek strzeli dwie bramki z Zagłębiem do dołączy do najskuteczniejszych w lidze. Też paranoja W najgorszym przypadku jesteśmy na 8 miejscu w najlepszym viceliderem. Co za liga


Zarzucie sobie Panowie Orange Sport, przynajmniej na luzie, bez bufonady i z dowcipem omawiają ligę. Zarzeczny między innymi. Rozwalił mnie właśnie Sasal,który mówi,że on nadal walczy o utrzymaniecelu nie zmienił. Wieszczyski co on takiego grał,że Borysiuka poucza?Miernota.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 14.11.2010 o godz. 19:35.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując