Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6238
Stary 14.11.2010, 19:15
I gitara! Szkoda tylko Lechii w tej kolejce, ale co tu dużo gadać- do przewidzenia.
Aż się ciśnie na usta: liga będzie ciekawsza.

Byle nasi nie zaprzepaścili tego za tydzień, bo to już będzie "tylko" Zagłębie więc na taki mecz motywacja jest bardziej potrzebna, trener Maaskant musi popracować nad tym elementem, bo z grą powinno być okey. Powinno być. . .
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując