I gitara! Szkoda tylko Lechii w tej kolejce, ale co tu dużo gadać- do przewidzenia.
Aż się ciśnie na usta: liga będzie ciekawsza.
Byle nasi nie zaprzepaścili tego za tydzień, bo to już będzie "tylko" Zagłębie więc na taki mecz motywacja jest bardziej potrzebna, trener Maaskant musi popracować nad tym elementem, bo z grą powinno być okey. Powinno być. . .