Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ
Offline
#
19209
14.11.2010, 19:14
ma ktoś polecić jakieś miejsce (domek, pensjonat itp) do wynajęcia na sylwester? (nawet na troche dłużej). Najlepiej nie daleko i aby były miejsca jeszcze.
na wyjazdach byłeś ilu?
matt1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt1906
Znajdź inne posty napisane przez matt1906