Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
19dafi06
Member
Od: 05.2009
Offline
#
6234
14.11.2010, 19:09
Cała kolejka ekstraklasy grała pod nas
Pod
Wawelem
Mistrza
mamy
znów!
19dafi06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19dafi06
Znajdź inne posty napisane przez 19dafi06