Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline
#
6226
14.11.2010, 18:57
kreseq
napisał(a):
(...)
Wszyscy z wszystkimi moga wygrac i przegrac. To jest totalna komedia
Najlepsze jednak bedzie to, co zobaczymy w pucharach za rok...wtedy ci ktorzy uwazaja ze liga sie wyrownala ( in plus ) zobacza jak bardzo sie mylili
Ale kto mówi, że liga się wyrównała in plus? Od dawna równamy, ale w dół. Wyskoki Amiki nic tutaj nie zmieniają, bo są incydentalne.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
flamengista
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez flamengista