Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6226
Stary 14.11.2010, 18:57
kreseq napisał(a):Wyświetl post
(...)
Wszyscy z wszystkimi moga wygrac i przegrac. To jest totalna komedia Najlepsze jednak bedzie to, co zobaczymy w pucharach za rok...wtedy ci ktorzy uwazaja ze liga sie wyrownala ( in plus ) zobacza jak bardzo sie mylili
Ale kto mówi, że liga się wyrównała in plus? Od dawna równamy, ale w dół. Wyskoki Amiki nic tutaj nie zmieniają, bo są incydentalne.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując