Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6209
Stary 14.11.2010, 17:05
To jest paranoja Gramy tak cienko, przewaletowalśmy 3/4 obecnego sezonu, gra nam się nie układała w większości meczów, a jesteśmy na 3. miejscu i tracimy obecnie 4 pkt. do lidera, który, jak i vice lider może spuchnąć w każdej chwili.

Nasza Ekstraklasa to ewenement na skalę światową Tam gdzie mistrz jest przedostatni, a traci do trzeciego zespołu 6 pkt. Ciekawe czy taki stan się utrzyma do końca czy jednak parę klubów odskoczy reszcie. A jeśli tak, to kto się w czołówce znajdzie

A Bajor leci czy się uchowa?
Odpowiedz cytując