To jest paranoja

Gramy tak cienko, przewaletowalśmy 3/4 obecnego sezonu, gra nam się nie układała w większości meczów, a jesteśmy na 3. miejscu i tracimy obecnie 4 pkt. do lidera, który, jak i vice lider może spuchnąć w każdej chwili.
Nasza Ekstraklasa to ewenement na skalę światową

Tam gdzie mistrz jest przedostatni, a traci do trzeciego zespołu 6 pkt. Ciekawe czy taki stan się utrzyma do końca czy jednak parę klubów odskoczy reszcie. A jeśli tak, to kto się w czołówce znajdzie
A Bajor leci czy się uchowa?