Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4692
Stary 14.11.2010, 16:40
As napisał(a):Wyświetl post
Dobra, znowu gram w FM (sam nie wiem po co bo nienawidze tej gry) i mam kilka problemow.
- w kazdym meczu musi ktos zejsc z czerwona a nie gram ostro i trzymam dyscypline w zespole
- w niemal co drugim meczu ktos schodzi z kontuzja a juz napewno wtedy kiedy wykorzystalem 3 zmiany.
- wygrywam 1-0 i mam miazdzaca przewage Brozek maruje sete za seta mecz konczy sie wynikiem 1-2. Nie mialbym nic przeciwko zeby to bylo raz na czas ale tak jest niemal w kazdym meczu.

P.S. Brozek po 16 meczach w lidze ma....uwaga uwaga 4 gole!

Zeby zachowac jako takie zdrowie psychiczne i choc dziesieciu zawodnikow bez przewleklych kontuzji lub wykluczonych za kartki musze w kolko restartowac gre.

Czy to jest jakis bug? Nie wierze ze intencja autorow bylo zeby w kazdym meczu tracic zawodnika. Jest jakis patch na to?

Ja wczoraj zacząlem grac w FM-a i jak narazie Brożek w trzech meczach pucharowych i dwóch ligowych strzelil 7 bramek. Być może źle wylosowałeś formę Brożka albo po prostu źle ich motywujesz .
Odpowiedz cytując