Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8086
Stary 14.11.2010, 16:12
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Tak myślę, żeby ściągnąć tego zawodnika do nas, nie trzeba by chyba być bardzo bogatym. A ja bym go barrrdzo chciał http://pl.wikipedia.org/wiki/Siphiwe_Tshabalala

Marzenia, ten piłkarz byłby chętny do przyjścia do nas pare lat temu nie teraz , teraz to jemu w głowie Anglia , Hiszpania itp .

Mówiło się już , że interesuje sie nim Fulham chyba , więc nie dla nas

Też bym go widział w Wiśle
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując