Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
8086
14.11.2010, 16:12
WislaOnly
napisał(a):
Tak myślę, żeby ściągnąć tego zawodnika do nas, nie trzeba by chyba być bardzo bogatym. A ja bym go barrrdzo chciał
http://pl.wikipedia.org/wiki/Siphiwe_Tshabalala
Marzenia, ten piłkarz byłby chętny do przyjścia do nas pare lat temu nie teraz , teraz to jemu w głowie Anglia , Hiszpania itp .
Mówiło się już , że interesuje sie nim Fulham chyba , więc nie dla nas
Też bym go widział w Wiśle
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Wisielak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisielak
Znajdź inne posty napisane przez Wisielak