Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6206
Stary 14.11.2010, 15:55
Tymczasem nasz następny przeciwnik, Zagłębie, przegrywa do przerwy z PGE GKS BOT Bełchatów.
Myślę, że w meczu z nami będą chcieli zdobyć choć jeden punkt, a wiec gra do naszej pierwszej bramki, bo potem Zaglebie bedzie musialo zaatakowac, na co my czekamy, wiec albo skonczy sie remisem albo wysoka wygrana Wisly.
Odpowiedz cytując