johny96 napisał(a):

Pokażesz skład?
@As
Masz łatkę najnowszą?
@
szprotson
Podziwiam. Mój skład to wieża babel raczej. Zaraz wrzucę zdjątko.
Skład (w 2 częściach)
http://img594.imageshack.us/i/sklad1.jpg/
http://img204.imageshack.us/i/sklad2z.jpg/
Dwóch newgenów. Fin jest już 3 rundy z nami, Portugalczyka ściągnąłem w tym sezonie (aktualnie trzeci sezon).
http://img149.imageshack.us/i/newgen1.jpg/
http://img137.imageshack.us/i/newgen2.jpg/