Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 14.11.2010, 15:45
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Moje niesamowite osiągnięcie, pierwsze we edycji FM/CM (bez żadnych oszustw) a gram od CM3.
http://www.bankfotek.pl/view/802878
Pokażesz skład?

@As

Masz łatkę najnowszą?

@szprotson

Podziwiam. Mój skład to wieża babel raczej. Zaraz wrzucę zdjątko.

Skład (w 2 częściach)
http://img594.imageshack.us/i/sklad1.jpg/
http://img204.imageshack.us/i/sklad2z.jpg/

Dwóch newgenów. Fin jest już 3 rundy z nami, Portugalczyka ściągnąłem w tym sezonie (aktualnie trzeci sezon).
http://img149.imageshack.us/i/newgen1.jpg/
http://img137.imageshack.us/i/newgen2.jpg/
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 14.11.2010 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując