mam problem z GTA IV a dokładniej z kamerą już na dzień dobry w pierwszej misji odpalam samochód jade kawałek i samochód szaleje sam przyspiesza a potem staje automatycznie w dymie a kamera zaczyna latać( lata zwłaszcza gdy o coś zachacze)we wszystkie strony wie ktoś jak to naprawić

