Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1381
Stary 14.11.2010, 15:13
mam problem z GTA IV a dokładniej z kamerą już na dzień dobry w pierwszej misji odpalam samochód jade kawałek i samochód szaleje sam przyspiesza a potem staje automatycznie w dymie a kamera zaczyna latać( lata zwłaszcza gdy o coś zachacze)we wszystkie strony wie ktoś jak to naprawić
Odpowiedz cytując