Temat
:
WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00
Wyświetl pojedynczy post
Hrluc
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Olsza II
Offline
#
924
14.11.2010, 15:09
Nie wiem czy już było,ale kiedy ostatnio sklepaliśmy Legię 4:0?
Hrluc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hrluc
Znajdź inne posty napisane przez Hrluc