Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4684
Stary 14.11.2010, 15:05
As powiem Ci,że miałem podobnie jak Ty,czytałem na necie parę artykułów i powiem tak,że problem trzeba dusić w zarodku jak jakiś zawodnik dostanie czerwoną kartkę to daj mu ostrzeżenie i każdemu innemu zawodnikowi też,jak to nie pomoże to ukaraj go kara finansową i powinno być dobrze,z kontuzjami to zatrudnij trenerów od przyg. fiz.
Odpowiedz cytując