As powiem Ci,że miałem podobnie jak Ty,czytałem na necie parę artykułów i powiem tak,że problem trzeba dusić w zarodku

jak jakiś zawodnik dostanie czerwoną kartkę to daj mu ostrzeżenie i każdemu innemu zawodnikowi też,jak to nie pomoże to ukaraj go kara finansową i powinno być dobrze,z kontuzjami to zatrudnij trenerów od przyg. fiz.