Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6204
Stary 14.11.2010, 14:34
Panowie czytam wasze posty na temat powiększenia ligi i nie ma co się za przeproszeniem wku**** że lige nagle powiększą i pejsy sie utrzymają, to poprostu nie przejdzie tym bardziej jesli na tym miałaby skorzystać craxa która już dzieki PZPN sie utrzymała, cała liga pamięta o tym i by sie wkurzyła że musieli wydawać nie małe premie piłkarzą za utrzymanie a gorsza strona błoń pomimo ze gra kiche utrzymali sie. Może od sezonu 2012/13 powiększą ale napewno sie od 2011/12.
A tak wogóle to cracovia nieźle idzie co kolejka to dystans sie zwiększą do miejsca 14 .
1 kolejka: 0 pkt przewagi nad miejscem 14
2 kolejka: 1 punkt straty do miejsca 14
3 kolejka: 1 punkt straty
4 kolejka: 4 punkty straty
5 kolejka: 4 punkty straty
6 kolejka: 4 punkty straty
7 kolejka: 4 punkty straty
8 kolejka: 4 punkty straty
9 kolejka: 5 punktów straty
10 kolejka: 5 punktów straty
11 kolejka: 8 punktów straty
12 kolejka: 9 punktów straty
13 kolejka: 10 punktów straty

Następne ich mecze to Jaga (wyjazd), Bełchatów (wyjazd), Legia (u siebie).
Myśle że po tych meczach maksymalnie zdobędą 1pkt. góra 3pkt.
Ostatnio edytowane przez WISŁA 1906 NH : 14.11.2010 o godz. 14:36.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując