Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19206
Stary 14.11.2010, 14:30
ceniu napisał(a):Wyświetl post
Saunę masz na Wiśle w xtreme 20 zeta za godzine i w większości salonów kosmetycznych. I chyba nie chodziło Ci o łaźnię bo to coś zupełnie innego chyba że masz awarie wody w domu...
A słyszałeś kiedyś o łaźni parowej?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując