Proud napisał(a):

Albo spadają 2 zespoły, a awans mają 4 zespoły z I ligi.
Z duchem gry tak powinni postąpić.
|
Żeby było z tym duchem,to zrobią baraże 15-ty z 4-tym,16 z 3-cim i jak to przegrają(co jest mało prawdopodobne bo na jeden mecz spiąć się umieją) to wtedy można nie dać licencji barażowcowi z pierwszej ligi i nikt oprócz nas skandalu widział nie będzie .Tak więc można to zrobić w białych rękawiczkach. Problemem może być natomiast zgoda pozostałych klubów. Nacisk na kluby przez PZPN? Odnośnie finansów to coś tam wymyślą ,np że ostatnie 2 drużyny dostaną za następny sezon jakieś małe pieniądze i nikt nie straci? Zresztą jeśli przekonają PZPN to i Canal+ też mogą przekonać do dorzucenia paru procent. 2 kolejki więcej to więcej transmisji i więcej reklam,liga trwa dłużej itp,itd. Mają tym większe szanse na załatwienie powiększenia ligi bo ich sutuacja jest już teraz klarowna,a czasu na działanie jest duużo
